KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763215
nr 1576 3215
Harald Norrby
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, "Sommar vid ån". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:11:27
6/11 14:54:47
Harald Norrby
Läs mer om Harald Norrby